:)

:)

wtorek, 13 maja 2014

Mam talent w korporacyjnym wydaniu :)

Jestem niesamowicie zbudowana tym, jak wiele osób wokół mnie ma twórcze zapędy i realizuje swoje niezwykłe pasje! Dziś rozpoczęła się w naszej firmie druga edycja wystawy "Mam talent", gdzie każdy chętny może pochwalić się czym tylko chce: szyciem, dzierganiem, scrapowaniem, pieczeniem, i wieloma innymi cudownymi pasjami, których efekty często lądują w przysłowiowej szufladzie. Chwała Bogu mamy w firmie ludzi otwartych i odważnych, którzy postanowili wyciągnąć z szuflady swoje dzieła i zachęcić do tego innych. Nie powiem, sama postanowiłam tym razem zaprezentować swoje Anielinki. Dorzuciłam do tego chustecznik w decoupage'u i ostatnio uszyty woreczek na bieliznę. Woreczek co prawda szyłam dla siebie, ale najważniejsze jest, że kasa zebrana na kiermaszu (bo nasza wystawa jest jednocześnie kiermaszem, gdzie każdy może licytować co mu się spodoba), zostanie przeznaczona na cele charytatywne.
 
Kocham takie akcje i popieram z całego serca! Przy okazji okazuje się, jakie wspaniałe talenty nas otaczają :) Zupełnie nieoczekiwanie nasz "dochodzący" BHP-owiec, którego zaciągnęłam na wystawę, przyznał się, że rysuje pastelami....
Czy świat nie jest wspaniały, pełen twórczej energii?!
 
 

 

 

 


Nie mogłam sie powstrzymać i zrobiłam zdjęcie moim "tildeczkom" w towarzystwie pirata i kotów


 

 

4 komentarze:

 1. Pierwszy raz spotykam się z taką firmą tzn. z tak fajnym podejściem do pracowników.
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że nasza firma jest w pewnym sensie wyjątkowa, choć oczywiście mamy tzw wskaźniki, oceny, targety, presję czasu itp. Ale mamy bardzo nieformalną kulturę i ludzi chętnych do działania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjazna firma i sliczne rzeczy robicie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna akcja, piękne dzieła, super blog i rewelacyjne podejście do życia i sztuki.

  OdpowiedzUsuń